BYE BYE SUMMER SALE! BUY NOW OR CRY LATER!
SUKIENKA PRINCE GLOW
849.00 zł
Wybierz rozmiar

To sukienka, którą trzeba mieć w szafie. PRINCE to model inspirowany stylistyką retro, ale mocno przefiltrowany przez pryzmat najnowszych trendów i możliwości. Drapowane bufiaste ramiona w połączeniu z paskiem w talii tworzą zabójczą całość. Gdyby tego było mało, zdecydowałyśmy się na tkaninę z cekinów w motywy kwiatowe utrzymanych w granatowo-bordowej kolorystyce. Wyobraź sobie, jak wszystko się niesamowicie mieni w świetle. PRINCE to odważna sukienka mini, którą możesz nosić też jako marynarkę. Jakkolwiek masz ochotę, nie potrzebujesz już żadnych dodatków. Szpilki czy martensy w połączeniu z malutką torebką na ramię, rozpuszczone włosy i jesteś gotowa do wyjścia! Let’s dance!

Wyprodukowana w Polsce.

Należności za towar, oraz koszt dostarczenia zamówienia, uiszczane są poprzez system płatności PayPal, oraz przelewy bankowe (przez opcję Płatności Shoplo), świadczone przez firmę BlueMedia, oraz kartą w systemach:
- Visa
- Visa Electron
- MasterCard
- MasterCard Electronic
- Maestro

Zamówienia wysyłamy natychmiastowo. Swoją przesyłkę otrzymasz w ciągu 1-3 dni roboczych. Oferujemy darmową dostawę na terenie Polski przy zamówieniach powyżej 399 zł. Przy zamówieniach poniżej 399 zł koszt dostawy wynosi 15 zł.
Dostawa towaru odbywa się w określony w zamówieniu sposób.
Przesyłki dostarcza kurier (UPS, FedEx, DHL).

Koszt dostawy i czas realizacji wysyłki zagranicznej:
Kraje UE (AIR) 5-10 dni roboczych-140 PLN.
Kraje UE (GROUND) 10-15 dni roboczych- 60 PLN.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, napisz do nas wiadomość na adres: contact@veclaim.com"

Wyślij wiadomość, gdy produkt pojawi się na stanie

Wybierz swój wariant i podaj adres email, a powiadomimy Cię gdy pojawi się na stanie