BYE BYE SUMMER SALE! BUY NOW OR CRY LATER!

Zwroty, wymiany, reklamacje

Zwrot

Masz 14 dni na dokonanie zwrotu. Produkt, który chcesz zwrócić należy odesłać wraz z oryginalnie przymocowanymi papierowymi metkami, oraz plombą sznurkową.

Pobierz i wypełnij formularz zwrotu (tutaj), a następnie prześlij nam zdjęcie/skan na adres mailowy contact@veclaim.com, a oryginał dołącz do paczki ze zwrotem.


Przesyłkę należy nadać na adres:

Veclaim
ul. Hoża 1/8
00-528 Warszawa


Wymiana

Wymieniamy produkty w obrębie innego rozmiaru, lub koloru. Nie ma możliwości wymiany produktu na inny model. Nie ma również możliwości wcześniejszej rezerwacji wybranego rozmiaru/koloru. Wymiana jest możliwa, jeśli w chwili przyjęcia i rozpakowania przez nas paczki, mamy na stanie wybrany na wymianę produkt. W przeciwnym wypadku dokonujemy zwrotu.

Do przesyłki należy dołączyć wydrukowane oświadczenie, lub odręcznie wypisaną adnotację, z imieniem, nazwiskiem i numerem zamówienia oraz prośbą o wymianę na inny rozmiar/kolor.

Przesyłkę należy nadać na adres:

Veclaim
ul. Hoża 1/8
00-528 Warszawa

Wysyłamy wiadomość mailową, w momencie, kiedy nadajemy paczkę z produktem na wymianę.


Reklamacja

W pierwszej kolejności prosimy zgłosić reklamację na adres mailowy contact@veclaim.com Należy podać numer zamówienia, opisać wadę i przesłać zdjęcia.

Następnie należy uzupełnić formularz reklamacyjny (tutaj), który będzie zawierał numer zamówienia, imię i nazwisko zamawiającego, oraz szczegółowy opis wady/uszkodzenia. Można poprosić o przesłanie przykładowego formularza pisząc na wyżej wymieniony adres mailowy.

Reklamacje są rozpatrywane w ciągu 14 dni od otrzymania przez nas paczki. Decyzje wysyłamy na podany w formularzu adres mailowy. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, napisz do nas wiadomość na adres: contact@veclaim.com