JAKI JEST TWÓJ ZNAK ZODIAKU? kliknij!
LAYLA DOTS
449.00 zł
Wybierz rozmiar

Nasza LAYLA jest ponadczasowa, ale nie dajcie się zwieść pozorom – liczba egzemplarzy jest ograniczona! Nowa LAYLA stanowi połączenie tęsknoty za estetyką lat 70. z jednoczesnym uwzględnianiem potrzeb współczesnej dziewczyny. Do tej pory znałyście ją w wersji liliowej. Obecna interpretacja jest ukłonem w stronę fanek bardziej minimalistycznej palety barw. Klasycznemu połączeniu czerni z bielą energii dodaje wzór w drobne groszki. O ile w kwestii kolorów zaszła rewolucja, o tyle w dziedzinie konstrukcji nic się nie zmieniło. LAYLA nadal jest sprzymierzeńcem kobiecej sylwetki – jej mocno zarysowane ramiona nadają graficznego kształtu sylwetce, a marszczony dół ukrywa ewentualne niedoskonałości figury.

Skład: 100% wiskoza

Należności za towar, oraz koszt dostarczenia zamówienia, uiszczane są poprzez system płatności PayPal, oraz przelewy bankowe (przez opcję Płatności Shoplo), świadczone przez firmę BlueMedia, oraz kartą w systemach:
- Visa
- Visa Electron
- MasterCard
- MasterCard Electronic
- Maestro

Zamówienia wysyłamy natychmiastowo. Swoją przesyłkę otrzymasz w ciągu 1-3 dni roboczych. Oferujemy darmową dostawę na terenie Polski przy zamówieniach powyżej 399 zł. Przy zamówieniach poniżej 399 zł koszt dostawy wynosi 15 zł.
Dostawa towaru odbywa się w określony w zamówieniu sposób.
Przesyłki dostarcza kurier (UPS, FedEx, DHL).

Koszt dostawy i czas realizacji wysyłki zagranicznej:
Kraje UE (AIR) 5-10 dni roboczych-140 PLN.
Kraje UE (GROUND) 10-15 dni roboczych- 60 PLN.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, napisz do nas wiadomość na adres: contact@veclaim.com"

Wyślij wiadomość, gdy produkt pojawi się na stanie

Wybierz swój wariant i podaj adres email, a powiadomimy Cię gdy pojawi się na stanie